Успішні вихідні гайсинських «колосівців».

7
      Минулими вихідними спортсмени ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ (голова – Охріменко Ю.М.) взяли участь одразу в двох обласних спортивних заходах у м. Вінниці: чемпіонаті області зі спортивного орієнтування та Кубку області з армрестлінгу.
      Перший з них проходив 17 – 18 листопада в лісових масивах на околицях міста і зібрав найбільшу за останні роки кількість учасників – 277.
      Вони представляли 44 команди (29 з Вінниччини та 15– з інших областей України). Орієнтувальники змагались на двох дистанціях – короткій та класичній, а також виборювали медалі чемпіонату за сумою двох дистанцій.
1.
     В складі команди Гайсинської ТГ змагались 10 спортсменів (тренер – Охріменко Ю.М.). і їх виступ слід визнати вдалим. Адже, на окремих дистанціях наші, орієнтувальники вибороли сім нагород різного ґатунку: Уманець Наталія (група Ж-В) – два перших місця, Борова Катерина (група Ж-12) – два других, Совенко Юлія (група Ж-18) – перше місце на класичній дистанції, Рискальчук Дарина (група Ж-14) – третє на короткій, Рискальчук Лілія (група Ж-12) – третє на класичній.
1.
     За сумою двох дистанцій бронзову медаль чемпіонату виборола Совенко Юлія, а «золото» – Борова Катерина та Уманець Наталія.
      В командному заліку команда клубу «ГрОТ» (Гайсин) зайняла п’яте місце
     19 листопада, також у Вінниці (легкоатлетичний манеж «Колос»), пройшли змагання Кубка Вінницької області з армрестлінгу.
     Тут успіхи гайсинчан ( тренер – Бойко М.П.) були скромнішими, що пов’язано, в першу чергу, з тим, що кілька наших провідних рукоборців захищають Україну в лавах ЗСУ. Проте, і тут без нагород гайсинські «колосівці» не залишились. Найпотужніший наш спортсмен Віталій Міщенко (вагова категорія 90+) виборов третє місце в боротьбі на праву руку та друге – на ліву.
1.
1.
     Отже, в цілому, ці листопадові вихідні стали успішними для спортсменів ВП ГО ВФСТ «Колос» Гайсинської ТГ, а попереду їх, без сумніву, чекають нові спортивні перемоги з надією на нашу спільну найголовнішу Перемогу.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий