Гайсинчани вшанували пам`ять жертв голодоморів.

р

     24 листопада до Дня пам’яті жертв голодоморів на міському кладовищі біля пам’ятного хреста жертвам Голодомору відбулося покладання квітів.

        Пам’ять – нескінченна книга, у якій записано все: і життя людини, і життя країни. Та багато сторінок у нашу історію вписано кривавим і чорним.

        Мільйони українців по всій нашій державі на собі пізнали всі жахи голодної смерті, смерті своїх дітей, батьків, рідних.

       Кажуть, що минуле не належить нікому. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найважливіші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Кожен з нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця.

       На заході були присутні: міський голова Гайсинської громади Гук А.І., голова Гайсинської районної військової адміністрації Головашич, заступник голови – Несвятий С.М. та секретар виконкому міської ради Філімонов А.П., які вшанували пам’ять безвинно загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти в пам’ять про численні жертви українського народу.

         Пам’ять про голодомори має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім сущим на Землі…

  Завтра, 25 листопада о 16.00 год. у підтримку акції “Запали свічку” нехай кожен долучиться до загальнонаціональної хвилини мовчання та запалить свічку у своїй домівці, як вияв нашої скорботи за жертвами голодоморів і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий