Волейболістки Гайсинської ДЮСШ зайняли третє місце у чемпіонаті обласної дитячої ліги.

Чемпіонат обласної дитячої ліги,

   09-10 грудня Гайсинська ДЮСШ продовжила серію волейбольних баталій участю команди дівчат 2007 р.н у чемпіонаті обласної дитячої ліги, що відбулась у м. Вінниця.

   В змаганнях прийняли участь 10 команд, що були розподілені на три підгрупи. Команда Гайсинської ДЮСШ потрапила до підгрупи з 4 команд.

 

     На нараді представників було прийняте рішення провести ігри по колу в нашій підгрупі,а відтак дівчатам довелось налаштовуватись на три гри. Розуміючи важливість кожної гри, наші волейболістки самовіддано занурились у спортивну боротьбу та отримали бажані перемоги над командами з Агрономічного (2:0), Липовця (2:1) та Вінниця-2 (2:0),посіли перше місце в підгрупі та ввійшли до фіналу.

    У фінальних іграх за 1-3 місця нашими суперниками були досвідчені команди,переможці всеукраїнських змагань, команди з Калинівки та Вінниці(МДЮСШ 3), опір яких нашим дівчатам не вдалося здолати.

    Отже, маємо третє місце в чемпіонаті ОДЛ з волейболу. Також наша гравчиня – Маша Пакула отримала нагороду кращого гравця ОДЛ. Вітаємо дівчат з бронзовими нагородами!

      Команду підготувала тренер-викладач з волейболу дівчата Гайсинської ДЮСШ Наталія Миколаївна Міщенко!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий