Сім’я і родина та вся Україна

IMG_9245

Щороку в другу неділю місяця ми традиційно святкуємо День матері, а 15 травня весь світ відзначає Міжнародний День сім’ї.

Цього року в рамках відзначення цих свят в районному Будинку культури відбувся урочистий захід під назвою «Сім’я і родина та вся Україна», який мав на меті підтримку найкращих сімейних традицій та відзначення багатодітних родин та учасників АТО.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Владислав Уткін. Він висловив щиру вдячність кожній родині за вагомий внесок у духовний і національний розвиток української родини, турботу про збереження сімейних традицій та цінностей, гідне виховання дітей та зразковий приклад для наслідування іншим родинам, а також наголосив на важливості ролі сім’ї, зокрема матері, у житті людини.
З нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї 33 родини Гайсинського району, а саме: прийомні сім’ї, будинки сімейного типу, багатодітні сім’ї, сім’ї загиблих учасників АТО отримали цінні подарунки. Як завжди чудовими мелодійними, запальними українськими народними та сучасними піснями й танцями порадували присутніх артисти районного Будинку культури.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий