День Соборності України в бібліотеках громади.

авіф
     Акт Злуки, проголошений 105 років тому 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві, став епохальною історичною подією, коли українські землі об’єдналися в одній державі.
      Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності. Офіційно це свято встановлено Указом Президента України «Про День Соборності України» від 21 січня 1999 року № 42.
      Історія Соборності України – це історія боротьби за незалежність, за правосамовизначення та вільний розвиток. Цей день нагадує нам про важливість єднання і підтримки українського народу в усіх його гранях і куточках світу.
    Патріотичне виховання є одним з пріоритетних напрямків роботи бібліотек. З нагоди цієї дати організовані книжкові виставки «На шляху до Соборної України» (Центральна бібліотека),
ё1.
      «Сила нації в її єдності» (Бібліотека-філія для дітей м. Гайсин),
 
«Дорога правди та болю» (Відділ обслуговування юнацтва), «Моя Україна єдина і вільна» (Бібліотека – філія с. Чечелівка), «В єдності – сила і міць» ( Бібліотека – філія с. Рахни), «Вона – «Наша мрія, соборна, вільна Україна» (Бібліотека – філія с. Жерденівка), «Українська мрія – єдність, свобода і незалежність» (Бібліотека – філія с.Мар`янівка), ” І обнялися береги одного, вічного народу” ( Бібліотека-філія с. Зятківці), «Одна – єдина Соборна Україна» (Бібліотека – філія с. Куна), «Нас єднає Соборність» (Бібліотека – філія с. Карбівка), «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг» (Бібліотека – філіїя с.Гунча), «Соборність держави – єднання народу» (Бібліотека – філія с.Лад-Хутори), «Соборність України: сторінки історії» (Бібліотека – філія с.Губник).
1
о
 1.
 1.
      На виставках представлені документи, які висвітлюють аспекти та факти з історії Соборної України. Книги різних авторів та жанрів відкривають сторінки, які розповідають про той важливий період, коли об’єднання різних областей утворило єдину націю.
2
1.
   Також працівники центральної бібліотеки підготували віртуальну презентацію «22 січня – День Соборності України» та було озвучено про День Соборності та виставку по місцевому радіо.
      У бібліотеках-філіях с. Губник та Кисляк відбулися патріотичні години «Єдина Україна», «Соборність України під прапором Волі».
   Соборність невіддільна від державності, суверенітету й незалежності народу, які є фундаментом для побудови демократичної держави, запорукою виживання й існування нації.
  Нині Україна продовжує боротьбу за свою незалежність. Тому соборність залишається на порядку денному національних завдань.
    Цілісність держави буде відновлена тільки після того, як Україна звільнить усі свої території, захоплені російським агресором.
    Соборність – мета Перемоги!
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий