«Незламні кіборги». День вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту.

авіп
   Стійкість, безстрашність і непереможність українських захисників Донецького аеропорту окремою сторінкою вписана в історію боротьби за незалежність України.
    За неймовірну мужність та нескореність їх назвали «кіборгами», а форпост який вони захищали став символом української мужності, оплотом українського духу.
   Працівники бібліотеки з нагоди Дня пам’яті Кіборгів підготували книжкові виставки, виставки – пам’яті та перегляди літератури «Непереможні», «Історія мужності»,«Вони вистояли, не вистояв бетон», «Нескорені кіборги», «Аеропорт… пекельна смуга», «Кіборги. Донецьк. Аеропорт», «Пам’ятаймо кіборгів безсмертних», «Україні слава, а героям честь» – це спроба розповісти про епопею оборони летовища з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року, це години пам’яті, просякнуті сумом та болем.
1
1.
2.
   В представлених книгах відтворена узагальнена картина баталій, показано всю велич героїзму українських кіборгів, які самовіддано обороняли новий термінал. Понад 20 інтерв’ю оборонців летовища і десятки ексклюзивних фото з місця подій, коментарі військових та експертів – усе це під обкладинкою непростих, але дуже важливих і правдивих книжок. Автори висловили всю глибину трагедії, героїзму, ненависті, пристрасті, які притаманні цій війні.
1.
      В бібліотеці-філії с. Кисляк проведена година пам’яті «Аеропорт…пекельна смуга».
     Звитяжна оборона летовища стала символом незламності та бойового духу нашого війська, а їхній подвиг забуттю не підлягає.
   Сьогодні наші воїни продовжують стримувати ворога, тим самим доводячи усьому світові, що українська нація є незламна та непереможна. Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну у лютому 2022 року “кіборги” знову зі зброєю у руках захищають нашу країну.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий