Бібліотечні заходи до Дня пам’яті героїв Крут.

апві

      29 січня в Україні відзначають 106-ту  річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.  

    З метою вшанування пам’яті загиблих під Крутами бібліотеками Гайсинської  ЦБС проведено цикл заходів для різновікової категорій своїх відвідувачів.

     В бібліотеках були організовані виставки-реквієм «Ще юнаки, ще майже діти» (Центральна бібліотека), виставку історичної книги за назвою «Герої Крут. Незламність духу» (Відділ обслуговування юнацтва), «Поєднані духом мужності та патріотизму» (Бібліотека-філія для дітей м. Гайсин), виставка-розповідь «Вони славу здобували в Україні біля Крут» (Бібліотека-філія с. Жерденівка), «Україною жили, за Україну полягли» (Бібліотека-філія с. Рахни), виставка-пам’ять «Пам’ятай про Крути» (Бібліотека-філія с. Губник), «Крути: трагедія, подвиг, пам’ять» (Бібліотека-філія с. Куна), «Пам`ятаймо Героїв Крут» (Бібліотеки-філії с. Зятківці та Гунчі), та перегляди літератури  «Крути – бій за перемогу!» (Бібліотека-філія с. Степашки), «Крути. Пам’ятай їх подвиг» (Бібліотека-філія с. Кіблич).

1.

1.

1.

     Працівники центральної бібліотеки підготували віртуальну виставку «Немеркнучий подвиг героїв Крут», книги представлені  на виставці нагадують всім нам про подвиг українських юнаків, які ціною власного життя змогли зупинити наступ ворога взимку 1918 року.

https://www.facebook.com/100021966434234/videos/1495438827703736?locale=uk_UA

      Бібліотекарі дитячої бібліотеки представили для користувачів слайд-презентацію «Герої Крут». В бібліотеках-філіях с. Кисляк та Степашки були проведені історичні години «Борці за волю України», «Крути – наша слава, наша історія».

    У групах бібліотек в соціальній мережі Фейсбук були опубліковані інформаційні матеріали та фільми про героїчний подвиг воїнів.

       Подвиг юних українців залишив свій друкований відбиток в книгах та періодичних виданнях, які надходять до бібліотек.

1.

        Під час заходів висвітлювався подвиг українських юнаків під Крутами, що загинули в боротьбі за волю України та проведені історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогодення, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.

       Бій під Крутами  – це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження  українців, усвідомлення  права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.

     Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей, найкращих представників українського студентства.

     Вони, герої Крут, були першими кіборгами у нашій історії. І в нашій пам`яті вони назавжди залишаться вічно молодими героями.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий