У Гайсині на фасаді міської школи відкрили пам’ятну дошку загиблому Герою.

ваі

      Сьогодні, 02 лютого 2024 року, у Гайсині, на фасаді місцевого закладу середньої освіти, відкрили пам’ятну дошку полеглому офіцеру Сергію Колісніченку.

   На захід з нагоди відкриття меморіального знаку завітали рідні та близькі, однокласники, друзі, вчителі, представники органів місцевого самоврядування, органів державної влади, духовенство, ЗМІ, зійшлися містяни, педагоги та школярі.

   

   Колісніченко Сергій Олександрович народився 23.03.1983 року у місті Гайсин. Навчався у середній загальноосвітній школі №6. Закінчив Харківський авіаційний університет. З 2008 по 2020 роки був учасником миротворчих місій у африканських країнах Ліберії та Конго. Службу проходив на посаді капітана, командира повітряної ланки вертолітної ескадрильї 11-ї окремої бригади армійської авіації.

      14 березня 2022 року капітана Сергія Олександровича за успішне виконання бойових завдань та особисту мужність було нагороджено орденом Данила Галицького.

          Загинув наш земляк 23 квітня 2022 року у небесному бою над Харківщиною разом із побратимами із екіпажу під час виконання бойового завдання, а 27 квітня 2022 року був похований на Алеї Слави у м. Гайсин.

      «Ці пам’ятні дошки ми відкриваємо для майбутніх поколінь, аби вони усвідомлювали та розуміли одну просту істину: якою ціною нам дається право на існування. Ми повинні пам’ятати своїх Героїв, адже саме їм ми завдячуємо своїм життям. Завдяки захисникам ми проживаємо кожен день життя. Вони боролися і боряться за краще, вільне та незалежне майбутнє для наших дітей»,- зазначив перед відкриттям дошки міський голова Анатолій Гук.

1.

         Почесну місію відкриття пам’ятної дошки надали родині спочилого льотчика та очільнику громади.

    За християнською традицією меморіальний знак освятив місцевий священник отець Ярослав та усі разом помолилися за душу невинно вбитого Героя Сергія Колісніченка.

   Під час церемонії присутні вшанували полеглого захисника хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіального знаку.

      Класний керівник Ніна Миколаївна Сірова подякувала батькам за Героя та висловили слова гордості за свого вихованця, який став справжнім воїном-захисником, вірним сином, патріотом своєї Батьківщини та поділилися спогадами його шкільних років.

    У пам’яті рідних та всіх, хто знав цього мужнього офіцера, він назавжди залишиться світлим чоловіком та справжнім Героєм.

      Сергій Колісніченко віддав найдорожче – своє життя, захищаючи Батьківщину. Світла пам’ять про нашого Героя назавжди залишиться у наших серцях.

Будьмо гідними пам’яті наших Захисників та Захисниць!

Герої не вмирають! А гайсинчани пам’ятають ….

Слава Україні!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий