Прем’єра вистави “Розпрягайте, хлопці, коні…”

DSC_9754

17 травня в районному Будинку культури відбулася прем’єра вистави Надії Крамаренко “Розпрягайте, хлопці, коні…” за участю самодіяльних артистів народного аматорського драматичного колективу районного Будинку культури.

Короткий зміст: П’єса актуальна для сьогоднішнього часу, адже піднімає проблеми сучасного суспільства в нашій країні, – зокрема прагнення до наживи будь-яким способом, стремління бідь-якою ціною посісти верхні щаблі влади.
Нехтувати моральними цінностями – заради власної вигоди, підміну інтересів виборців на брехливі обіцянки – задля особистого рейтингу, тобто все те, що відбувається у нашому житті під час виборчої кампанії.
Автор пропонує глядачеві самому розібратися у простих істинах, в яких чесна праця, любов, людяність, вірність в сімейних стосунках – основа життя та відносин між людьми.
Вистава пройшла на одному диханні. Присутні в залі були зачаровані акторською майстерністю учасників драматичного колективу. По завершенню вистави були бурні оплески, квіти від вдячних глядачів, солодкі подарунки. Сподіваємось і надалі будемо насолоджуватися новими прем’єрами у стінах районного Будинку культури. Бажаємо колективу творчих успіхів та нових злетів!

Режисери-постановники Олена Чучко та Світлана Кузнєцова

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий