До Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

2
      26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, що був встановлений 2020 року Указом Президента України № 58 на вшанування мужності й героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.
   Цього року минає 10 років від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українцівта представників інших національностей.
     В читальній залі центральної бібліотеки презентовано книжковий перегляд до цієї дати «Від Карпат до Криму – Україна єдина».
1.
       У відділі обслуговування юнацтва представлено тематичну виставку “Український Крим”.
й
    До уваги користувачів в бібліотеці-філії с. Кисляк був оформлений перегляд літератури ” Від Карпат до Криму Україна єдина”.
   На виставках представлені видання, які ознайомлять з історією та культурним надбанням кримських татар, документи та фото, які є доказами злочинного характеру окупації півострова та справжні історії і трагедії людей, життя яких кардинально змінилося після 2014 року.
р
п
Крим – це Україна! Боротьба триває.
р
щ
Ми – єдина країна!
Незважаючи на усі негаразди ми усі прагнемо одного – миру, спокою, чистого неба над головою.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий