Вихованці відділення бадмінтону зайняли призові місця на обласному чемпіонаті та портапили у збірну області.

явач

        22 березня 2024 року в м. Вінниця відбувся чемпіонат Вінницької області з бадмінтону серед юнаків та дівчат 2012 р.н. та молодше.

    В змаганнях участь прийняли кращі гравці з Жмеренської ТГ (Браїлів), Ладижина, Гайсинської ДЮСШ, ВОКДЮСШ та ГО «ВБСК» в загальному 51 учасників, з них 24 юнаки та 27 дівчат. Ігри проводилися по олімпійській системі.

       Наші вихованці відділення бадмінтон Лазоренко Андрій, Довженко Іван, Войтенко Іван, Маценко Дмитро, Баєв Назар, Семенюк Роман, Довженко Наталія, Манченко Ірина, Кобзар Вероніка, Маслій Марія, Цвіркун Марина, Климик Анна, Гуляренко Яна, Хащук Валерія показали чудову гру та прекрасний результат.

         Призерами стали:

  • Лазоренко Андрій 1 місце -пара та 1 місце – одиночна;
  • Довженко Іван 1 місце – пара та 2 місце – одиночна;
  • Довженко Наталія 1 місце – пара та 1 місце – одиночна;
  • Манченко Ірина 1 місце – пара та 3 місце – одиночка.

        В загальному 8 призових місць!

      За підсумками змагань 4 вихованці Гайсинської ДЮСШ попали в збірну області і мають можливісь 18-21 квітня 2024р. взяти участь в Чемпіонаті України U-13.

   Тож, вітаємо наших спортсменів та їх тренера з вдалою участю у змаганнях, бажаємо невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот!

      Команду підготував тренер-викладач з бадмінтону Віктор Іванович Скрипник.

     Дякуємо Збройним Силам України за можливість приймати участь змаганнях

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий