Юні гайсинчани – читачі бібліотеки-філії для дітей м. Гайсин долучились до ІІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнку «Майбутнє планети у наших руках».
За допомогою фарб, фломастерів та олівців у своїх малюнках, діти відобразили бережливе ставлення до природи, велику руйнівну шкоду, яку завдає війна навколишньому середовищу, знищену флору та фауну нашої держави, а також втілили мрії щодо відновлення стану екології в Україні та в світі зокрема.
вва
Сподіваємось, що їх здібності і талант стануть запорукою гарних справ у подальшому!
Роботи наших конкурсантів були передані до Вінницької обласної бібліотеки для дітей та юнацтва ім. І. Франка, на ІІ етап конкурсу.
Бажаємо успіху.

Рубрики 

















