Конкурс дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках».

ап

       Юні гайсинчани – читачі бібліотеки-філії для дітей м. Гайсин долучились до ІІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнку «Майбутнє планети у наших руках».

        За допомогою фарб, фломастерів та олівців у своїх малюнках, діти відобразили бережливе ставлення до природи, велику руйнівну шкоду, яку завдає війна навколишньому середовищу, знищену флору та фауну нашої держави, а також втілили мрії щодо відновлення стану екології в Україні та в світі зокрема.

вва

     Сподіваємось, що їх здібності і талант стануть запорукою гарних справ у подальшому!

    Роботи наших конкурсантів були передані до Вінницької обласної бібліотеки для дітей та юнацтва ім. І. Франка, на ІІ етап конкурсу.

    Бажаємо успіху.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий