VI регіональний конкурс юних виконавців класичних творів «Жмеринський камертон – 2017»

002

14 травня 2017 року в рамках Міжнародного фестивалю класичного мистецтва ім. П.І.Чайковського та Н.Ф. фон Мекк в приміщенні Жмеринської дитячої музичної школи відбувся VI регіональний конкурс юних виконавців класичних творів «Жмеринський камертон – 2017».

Конкурс проводився у двох вікових категоріях. У конкурсі взяли участь 42 учні початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів фортепіанного, духового, струнного та вокального відділів, в тому числі учні Гайсинської музичної школи: Голуб Максим (фортепіано), викладач Григоренко Галина Вікторівна та Калініч Ярослав (кларнет), викладач Бондар Микола Данилович, концертмейстер Штейман Борис Семенович.
Учні гідно представили Гайсинську музичну школу. Перемогу (ІІІ місце) в другій віковій категорії здобув Голуб Максим. Калініч Ярослав був відзначений подякою за участь. Викладачі були нагороджені подяками Управління культури і туризму Жмеринської міської ради за високий професіоналізм та підготовку учасників конкурсу. Концертмейстер Штейман Борис Семенович був окремо відзначений подякою за високий професіоналізм та участь у конкурсі.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий