Пізнавальні та тематичні екскурсії до музеїв громади.

дллдл

     Музей АТО м. Гайсин відвідали вихованці гуртка космічного моделювання і макетування Гайсинської станції юних техніків разом з керівником гуртка Полярушем Ігорем Миколайовичем.

       Відвідувачі більше дізналися про боротьбу наших мужніх воїнів з російськими окупантами, про подвиги і звитягу наших Захисників і Захисниць.             А також із цікавістю розглянули зразки зброї, моделі військової техніки.

1.

   ка

     Ігор Миколайович, як автор представленого в музеї макету Донецького аеропорту, детально розповів про протистояння наших “кіборгів” в 2014-му- початку 2015 р.

1.

          30 березня до музею Василя Стуса завітала родина вчителів з дітьми з ЗЗСО №2 м. Ладижин.

2

     01 квітня музей відвідали жителі села Мельниківці (Немирівського району). Директор сільського Будинку культури с. Мельниківці разом зі своїми працівниками під час екскурсії оглянули експонати та переглянули відеофільм про Василя Стуса.

п

        До музею ветеранів війни в Афганістані завітали гості міста Гайсин. Переглянули в музеї запропоновані цікаві матеріали і прослухали інформацію про війну в Афганістані. Почули розповідь про саму країну, де довелося воювати, про її населення, звичаї і історію.

        Дізнались історію наших земляків, які 10 років воювали на афганській неоголошеній війні, у вітринах під склом – розглянули особисті речі, військову форму , яку носили військові пiд час війни в Республіці Афганістан, багато видів вибyxoвої техніки. Також вiйськові карти бойових дій спецназу, різні види зброї, які використовувалися під час проведення бойових дій.

3

       Під час кожної екскурсії переконуємось – наші діти – найкращі і мають жити у вільній, сильній, квітучій Україні. Під мирним небом! Разом до перемоги!

а

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий