Інформаційно-просвітницький захід – урок з волонтерства «Як творити добро тут і зараз».

щггшшщ

      Сьогодні у бібліотеці-філії для дітей м. Гайсин, за участю педагога ліцею № 7 м. Гайсин Ірини Ласкіної, та за ініціативи Міністерства молоді та спорту України у партнерстві з громадською організацією «Українська Волонтерська Служба» та Корпусом миру США в Україні.

рн

    Ці організації розробили методичні матеріали та рекомендації з проведення уроків волонтерства, було організовано та реалізовано інформаційно-просвітницький захід – урок з волонтерства «Як творити добро тут і зараз».

    Мета уроку спрямована на популяризацію волонтерської діяльності, залучення учнівської молоді до волонтерських акцій, навчити розуміти потреби й проблеми свого оточення, розвивати емпатію та почуття відповідальності задля змін у своєму середовищі.

           Урок відбувався в інтерактивному форматі. Для здобувачів освіти ЗЗСО школи І-ІІІ ст. № 4, діти 8 класів. Під час заходу присутнім було продемонстровано відео презентацію «Як творити добро тут і зараз?», провели невелике опитування за QR-кодом на слайді, відповідаючи на яке кожен мав можливість висловити власну думку не лише про важливість волонтерства, але і про дозвілля, про соціальні проблеми тощо.

и

           Доповнювала захід кнжково-ілюстративна виставка «Волонтер: людина честі».

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий