Екскурсії до музеїв міста.

лдоо

     Юні патріоти – учні 3-А класу ЗЗСО №1 разом з класним керівником Плахотнюк Оленою Яківною відвідали музей АТО м. Гайсин та міський краєзнавчий музей Гайсинщини.

    Діти більше дізнались про історію міста Гайсин, про подвиги наших Захисників і Захисниць, розглянули зразки зброї, боєприпасів, військової амуніції, зацікавлено послухали історії про наших воїнів.

1.

 зх

Учні ще раз переконались настільки важливо знати історію своєї країни.

зх

х

        На екскурсію в музей АТО м. Гайсин завітали члени Університету третього віку ветеранської організації інвалідів ЗСУ та МВС м. Гайсин. Серед багатьох експонатів відвідувачів зокрема зацікавила картина ветеранки російсько-української війни Людмили «Мальви» Менюк. Людмила Анатоліївна написала цю картину в період своєї реабілітації після отриманої інвалідності внаслідок війни. Нині це полотно є одним із символів незламності і мужності українців.

     Також в музеї була проведена англомовна екскурсія для воїна-добровольця батальйону «Вовки Да Вінчі» з позивним «Ганнібал».  Хлопець родом з Італії, але останні роки мешкав у Франції. Після повномасштабного вторгнення росії він не міг просто спостерігати по новинах, як в Україні страждають безневинні діти, жінки, старі люди і приєднався до боротьби з окупантами.

Збережемо пам’ять заради майбутнього!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий