«Моя родина у вишиванці!»

DSC_0369

18 травня, на площі Миру, до Всесвітнього Дня вишиванки було проведено тематичну програму «Моя родина у вишиванці!». Це – свято національної і духовної єдності, яке об’єднує українців всього світу. Вишиванка є не тільки традиційною частиною гардеробу українців, а й національним символом краси, незламності духу, нескореності, надії і любові.

На святі були присутні: голова Гайсинської районної ради Боровий Г.І., міський голова Гук А.І,. заступник голови Гайсинської РДА Несвятий С.М., представники організацій міста, учні шкіл та ЗМІ.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся голова районної ради Боровий Г.І., він зазначив, що ми повинні не згубити нашу національну духовність, нашу віру і прагнення, наше мистецтво і народні традиції, щоб наші діти і онуки могли одягати національний оберіг – українську вишиванку, співати українських пісень, плекати рідне українське слово і будувати нову європейську Україну.
Музичні вітання гайсинчанам дарували солісти районного Будинку культури: сімейна пара Андрій та Наталія Погрібняки, Валентина Проскуріна, Антоніна Омельченко, Аліна Яхно. Також було проведено конкурс на кращу вишиванку, яка вишита вручну. Учасники були відзначені подарунками.
По завершенню свята зробили загальне фото на згадку про цей день.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий