Відбулися заходи до Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

епвр

       Травневі дні для всіх нас традиційно пов’язані з пам’яттю про події Другої світової війни.

     Для кожного українця згадки про 1939 – 1945 роки є дуже особистими, адже в нашій країні немає жодної родини, яка не мала би власної історії про ту війну.

      З нагоди Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у місті Гайсині відбулося  покладання квітів до Обеліску Слави.

        Участь  у  церемонії покладання квітів взяли керівництво громади, районної військової адміністрації, районної ради, правоохоронці, голови та члени ветеранських організацій, працівники міської ради, відділу культури , молоді та спорту, громадськість міста.

      Присутні вшанували подвиг воїнів хвилиною мовчання, які поклали свої життя на жертовник Перемоги у Другій світовій війні та поклали квіти до Обеліска.

р

     У сільських  закладах культури громади пройшли заходи, приурочені Дню пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

      Піснею і поетичним словом працівники культури разом із працівниками старостинських округів, педагогічним та учнівськии колективами шкіл, жителями сіл згадали тих, хто не повернувся живим з поля бою.

жє

ж

     Учасники заходів хвилиною мовчання вшанували пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни, що стала найкривавішою в історії людства.

        Присутні поклади живі квіти до підніжжя меморіальних комплексів та памятників загиблим односельчанам.

є

є

є

      До Дня пам`яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в бібліотеках громади були проведені години-пам’яті та організовані книжкові виставки та перегляди літератури – «Пам’яті загиблих будемо гідні», «Пам’ять заради майбутнього», «Пам’ятаємо. Перемагаємо», «Подвиг визволителів безсмертний у віках», «Ми пам’ятаємо», «Не згасити пам’яті вогонь», «Подвиг безсмертний – пам’ять нетлінна», «Щоб пам’яті вогонь не згас» та інші…

зхж

   На виставках представлено видання, в яких детально проаналізовано причини, хід та наслідки однієї з найкривавіших воєн ХХ століття; спогади безпосередніх учасників бойових дій; художні твори митців світової літератури, які присвятили свої вірші, романи, повісті тим буремним рокам.

    Сьогодні подвиги героїв Другої світової війни додають нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий