День захисту дітей в сільських закладах культури Гайсинської громади.

шщгшщ

   Вже традиційно прихід літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто веселе свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини, щоб  діти росли  здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

     День захисту дітей Україна щорічно відзначає 1 червня, як і в усьому світі. У нашій країні цю дату святкують із 1998 року.

    Діти – це світле майбутнє кожної країни. Від того, в яких умовах буде розвиватись нове покоління залежить той чи інший шлях розбудови та процвітання країни. Країна буде тільки тоді успішною, наскільки успішним та правильним буде розвиток молодого покоління.

   В цей день працівники культури провели чудові заходи радості та надій. Для дітей були проведені ігри, конкурси, цікаві квести, не обійшлося і без традиційних конкурсів  «Малюнки на асфальті».

ж

ж

ж

    Діти мали можливість проявити свою творчість та фантазію, створюючи барвисті малюнки на асфальті. На власних сторінках та групах закладів в соціальній мережі Фейсбук були опубліковані онлайн-вітання до цього дня.

  Також в деяких закладах були запрошені аніматори, які подарували дітям незабутні емоції, залучаючи малечу до активної участі в іграх та розвагах.

     Завдяки своїм веселим костюмам всім відомого Пса Парона та Зайки, аніматори створили атмосферу справжнього свята, залишивши у дітей приємні спогади і щасливі усмішки.

є

   У сільському Будинку культури с. Жерденівка відбулася розвага для дітей «Дитинства яскравого миті». Бібліотекар Чорна Надія Василівна провела майстер-клас по виготовлення м’якої іграшки та організувала книжкову виставку «Ми діти твої Україно».

є

є

єєєєж

     Данченко Надія Олександрівна навчала дітей плести патріотичні браслети. Галаган Єлизавета та Рідкоус Анастасія проводили конкурси та розмальовували обличчя дітей цікавими малюнками, діти в більшості обирали патріотичну тематику.

є

   В цей день діти не залишилися без смаколиків. Дякуємо ТОВ ПК «Зоря Поділля», які пригощали малят смачною безкоштовною ватою. Ще був шоколадний фонтан, де діти ласували фруктами та ягодами в шоколаді.

   Малята залишилися дуже задоволені. Найбільшою нагородою були запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей.

   Діти – наша найдорожча цінність! Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий