«Пам’ять про дітей завжди буде жити в наших серцях».

бьр

    04 червня в Україні є Днем вшанування пам’яті дітей, які загинули в наслідок збройної агресії проти України.

   Відповідно до інформації з державного порталу “Діти війни” станом на початок червня 2024 року, внаслідок агресії 546 дітей загинули та понад 1345 отримали поранення різного ступеня.    Проте такі данні не остаточні, оскільки неможливо отримати достовірну інформацію через активні бойові дії і тимчасову окупацію частини території України.

     У День пам’яті дітей, загиблих унаслідок збройної агресії росії, в закладах культури було проведені заходи, під час яких вшанували хвилиною мовчання маленьких українців і усвідомили, що не можна забувати дітей, які безневинно загинули від руки окупанта.

     Дітьми були розвішені на деревах голуби, що символізують душу українських дітей які загинули від рук російських окупантів, а дзвіночки – їхні голоси, які будуть вічно звучати в серцях українців. Оформлені виставки і запалено лампадки пам’яті, які освітлюють шлях закатованих і загиблих янголів – дітей України та положено до неї квіти.

    В Жерденівському сільському Будинку культури та бібліотеці-філії відбулися бесіда-розповідь та творча година «О діти, Янголи невинні…».  

є

        Тематичну композицію «Серця, обпалені війною» було підготовлено та проведено тиху акцію «Зав’яжи стрічку пам’яті» в Карбівському СК. 

   https://www.facebook.com/100048829957764/videos/pcb.828107165879866/2248934692108900?locale=uk_UA 

    У бібліотеках були організовані виставки-пам`яті та виставки-інсталяції «Дитинство обірване війною» ( Бібліотеки-філії с. Степашки та Рахни), «Маленькі янголи: вшанування дітей, які загинули від війни» (Бібліотека-філія с. Чечелівки), «Дитинство вбите війною» (Бібліотека-філія с. Зятківці).

є

 Пам’ять про дітей, які загинули під час війни Російської Федерації проти України,

завжди буде жити в наших серцях. Кожен має пам’ятати, що діти – це наше майбутнє.

         Ми не забудемо!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий