Відкриття меморіальних дошок нашим воїнам.

Відкриття меморіальної пам’ятної дошки загиблим захисникам України – Самарусі Ярославу Івановичу

        25 вересня 2024 року в с. Кущинці та с. Зятківці на фасаді шкіл відкрились меморіальні пам’ятні дошки загиблим захисникам України – Самарусі Ярославу Івановичу та Андрюхову Павлу Миколайовичу.

      Самаруха Ярослав Іванович народився 7 лютого 1998 року в с. Кущинці. Він свідомо обрав шлях воїна, для того, щоб захищати свою країну, свою громаду, свою родину, та віддав саме найцінніше, що у нього було – своє життя.

       Молодий юнак, не шкодуючи свого життя, здоров’я, він безстрашно, з ненавистю до ворога, захищав кожен метр рідної землі. Помер Ярослав Іванович 30 листопада 2023 року.

їх

є

     Андрюхов Павло Миколайович народився 20 лютого 1986 року в с. Зятківці. Його життя – то спалах осяйної любові до людей, до своїх побратимів, до родини, до матінки України. 25 жовтня 2023 року поблизу села Кліщіївка Бахмутського району Донецької області під час виконання бойового завдання, отримавши поранення від ворожого обстрілу, Павло Миколайович загинув.

     На відкритті пам’ятних меморіальних дошок були присутні почесні гості: родина Ярослава Самарухи: тітки – Марія Іванівна та Ольга Андріївна, брат Микола Юрійович з родиною; родина Павла Андрюхова: батько Микола Авксентійович, сестра Олена Миколаївна з родиною; міський голова Гайсинської громади –Анатолій Гук, начальник відділу культури, молоді та спорту – Микола Ричков, староста Кущинецького старостинського округу –Наталія Манелюк, староста Зятковецького старостинського округу – Василь Кондренко, духовенство, громадськість сіл, друзі, вчителі та учні шкіл.

є

є

є

є

є

    Наша шана і подяка кожному військовому, хто захищає Україну, вірить в її майбутнє, хто робить все, аби наблизити нашу перемогу. Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну.

є

є

         Слава Україні!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий