Тут живе дитинство

IMG_3747

У перший день літа уся світова спільнота традиційно відзначає Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших Міжнародних свят. З цієї нагоди 1 червня у Гайсинській районній дитячій бібліотеці відбулося розважальне свято «Тут живе дитинство».

Потужний заряд енергії та позитивних емоцій отримали діти, відвідавши в цей день дитячу книгозбірню. За допомогою бібліотекарів присутні ознайомилися з Декларацією та Конвенцією ООН про права дитини, мали можливість переглянути слайд-презентацію про порушення прав дитини, прийняти участь у грі-вікторині «Права та обов’язки»,  позмагатися у правовому квесті «Казкова плутанина» та переглянути улюблені мультфільми.
Працівники бібліотеки також підготували для відвідувачів цікаві розваги, ігри, загадки, конкурси та вікторини, де їм довелося позмагатися у різних випробуваннях  і отримати заряд драйву та бадьорості, а також призи. Перемогли, звичайно, найкращі, найрозумніші та найпрудкіші.
Відчути себе справжніми художниками діти мали можливість під час  мистецького колажу «Намалюй краще, ніж художник». А наостанок всі переглянули виставку книг «По книжковому морі у літо». Діти з задоволенням розглянули нові, яскраві книги та обіцяли протягом літа якомога більше читати.
День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей. Це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий