Благодійний концерт для учасників бойових дій

DSC_9797

9 липня за ініціативи та підтримки голови Гайсинської райдержадміністрації Уткіна Владислава Анатолійовича, голови районної ради Борового Григорія Івановича та ради ветеранів воїнів АТО на чолі з Данилюком Миколою Миколайовичем організовано та проведено благодійний концерт для учасників бойових дій, які проходять реабілітацію у Вінницькому обласному військовому госпіталі.

Учасники художньої творчості Гайсинщини завітали до воїнів, щоб своїм мистецтвом їх підбадьорити та подарувати гарний настрій. Пісню, яку дарували аматори сцени звучала від щирого серця.
До присутніх в залі воїнів звернувся начальник відділу культури і туризму Гайсинської РДА Ричков Микола Леонідович зі словами вдячності за їх самовіддане служіння Україні. За українською гарною традицією дівчина в українській формі вручила присутнім запашний коровай з Гайсинських ланів із побажаннями здоров’я, щастя і перемоги.
Концертні різножанрові номери та відеоматеріали створили в залі дружню та теплу атмосферу, підкреслюючи глибокий патріотизм українців і віру в перемогу.
По закінченню концерної програми полковник медичної служби Завроцький Олександр Іванович подякував творчому колективу Гайсинщини за подарований гарний настрій.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий