Аматори сцени Гайсинщини в зоні АТО

Гайсинчани в АТО

Україна завжди мала хоробрих воїнів, що не шкодуючи своїх сил, здоров’я і життя виборювали перемогу. І сьогодні мужні сини України захищають нашу неньку Україну від ворогів. Надзвичайно важливо як підтримувати військових, так і показувати, хто стоїть на передовій, і завдяки кому ми можемо жити спокійно на цій землі.

16 серпня 2017 року делегація району у складі 30 чоловік на чолі з головою районної ради Боровим Г.І. та начальником відділу культури та туризму райдержадміністрації Ричковим М.Л. виконали свій патріотичний обов’язок, побувавши на сході України.
Творча група колективу Гайсинського районного будинку культури двічі виступила з концертною програмою перед військовослужбовцями героїчної 59-ої окремої мотопіхотної бригади, які відстоюють суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.
Аматори Гайсинщини завітали, до гарних синів України, щоб своїм мистецтвом морально підтримати та надати душевного спокою всім тим, хто захищає нашу Україну. Окрім веселого настрою, колектив подарував усім присутнім чудову атмосферу та підняв патріотичний дух захисників. Практично кожен номер концертної програми військові сприймали якось по-особливому із надзвичайно теплими емоціями. Публіка нагородила аматорів найвищою нагородою – гучними оплесками. Командир 59-ої окремої мотопіхотної бригади Осипчук Василь Миколайович вручив подяки голові Гайсинської райдержадміністрації Владиславу Уткіну, начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Миколі Ричкову за організацію концертної програми.
Після концертів були зроблені фото на згадку. 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий