Гайсинчани вшанували символ держави – Державний Прапор України

ukraine

23 серпня 2017 року гайсинчани  відзначили День Державного Прапора України – у м.Гайсин на Площі Миру  відбулися урочистості з нагоди цього дня. Під час святкового заходу честь урочисто підняти Державний  Прапор України була надана військовослужбовцям Гайсинського гарнізону.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації Сергій Несвятий. Про історію походження нашого національного стягу розповів вичтель історії СЗШ І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин Всеволод Рябоконь. Усім присутнім дарували пісні про Україну артисти районного Будинку культури.

Це цікаво:

День державного прапора України щорічно відзначається 23 серпня. А після “Революції гідності” таке свято для нашої країни стало ще більш значним. Прапор України тепер не тільки шанують, але він став досить популярним: його можна побачити практично скрізь.
Національним прапором синьо-жовтого кольору користувалися ще в 1948 році жителі Галичини.
Існує досить цікава історія, про розмову по телефону першого президента України Леоніда Кравчука з китайською художницею Мао Мао, який був у 1992 році. Тоді художниця дуже сильно просила президента країни про те, щоб він змінив розстановку кольорів на прапорі України, оскільки Мао Мао вважала що синьо-жовтий колір принесе в країну величезну кількість невдач і розчарувань, а в кінцевому підсумку і крах України.
Українська революція 1917 року проходила під прапорами синьо-жовтого прапора, до того ж, після Першої світової війни почалася українізація підрозділів на Чорноморському флоті, і все це проходило під сучасним прапором нашої країни.
А найперші згадки про прапор України були ще при заснуванні Львова. Але тоді він був трохи не таким. На прапорах Львова був зображений жовтий лев на блакитному тлі. Багато вчених та істориків вважають, що саме це послужило створенню сучасного прапора України.
Історично, перший президент нашої країни Михайло Грушевський затвердив жовто-синій прапор, але зараз поєднання кольорів в Конституції України прописано навпаки.
Існує китайська книга про поєднання кольорів. І колір нашого прапору, як ми вже знаємо, приносить біду та нещастя. Але якщо ж кольори поміняти місцями, то все буде навпаки: щастя і благополуччя…
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий