Офіційна делегація з Гайсинського району прийняла участь в урочистостях з нагоди 26-ї річниці незалежності України у м. Вінниця

dsc_0726

23 серпня 2017 року делегація гайсинчан на чолі з головою Гайсинської райдержадміністрації Владиславом Уткіним, головою районної ради Григорієм Боровим прийняла участь в урочистостях з нагоди Дня незалежності України, що пройшли в переддень свята у м. Вінниці на площі біля кінозалу «Райдуга» ЦПКіВ ім. Горького.

В обласному парку культури і відпочинку відбувся Х обласний фестиваль народної творчості «Скарби Поділля». Тут були представлені виставкові експозиції районів з усієї Вінниччини. Світлиця Гайсинського району милувала око колоритом українських вишиванок, рушників, гончарних виробів, картин, писанок, запашних короваїв та щедрого врожаю зібраного на родючій гайсинській землі. Оглянути світлиці та виставкові композиції районів завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник. Після обходу світлиць відбувся мистецький проект на Фонтанній площі “Молодь за майбутнє України” за участю молодих виконавців та колективів. Наш район представили активна учасниця, переможниця багатьох Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів Богдана Капкан та хореографічний колектив “Пірует” районного Будинку культури (кер. В.Телятникова). Продовжилися урочистості концертною програмою в обласній філармонії за участю кращих творчих колективів та вокалістів Вінниччини, порадував присутніх піснями і дитячий фольклорний ансамбль «Зозулята» Гайсинської музичної школи (керівник О. Грабовська).

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий