Сумуємо і пам’ятаємо…

Fil

10 вересня 2017 року о 19.00 год. перестало битися серце ФІЛОНОВА АНАТОЛІЯ НИКИФОРОВИЧА, колишнього режисера самодіяльної народної кіностудії Гайсинського районного Будинку культури.

На посаді режисера самодіяльної народної кіностудії при Гайсинському районному Будинку культури Анатолій Никифорович пропрацював з 1974 року по 2008 рік. Весь період Філонов А.Н. плідно працював над створенням фільмів, відображенням сьогодення рідної Гайсинщини.
У творчому доробку студії було 28 фільмів і 50 окремих сюжетів різної тематики.
Активний учасник республіканських конкурсів, Всесоюзного конкурсу у Москві, і чи не найбільша нагорода за велику роботу – це участь фільму, створеного Філоновим А.Н., в Міжнародному конкурсі в Угорщині.
Анатолій Никифорович – була цікава у спілкуванні людина, веселої вдачі, користувалась авторитетом у колег по роботі.
Велике задоволення Філонов А.Н. мав від спілкування з юним поколінням. Так, завдяки його творчому ентузіазму, при народній кіностудії був відкритий дитячий гурток кінодемонстраторів, а велика любов до шахів допомогла в створенні шахового клубу «Дебют» дитячої та дорослої підгруп. Наполегливий у праці, він періодично організовував шахові турніри та перегляди фільмів народної кіностудії різної тематики, зустрічі-бесіди з молодим поколінням.
Паралельно А.Н. Філонов займався фотографією, приймав участь у підготовці фотовиставок різної тематики.

Відділ культури і туризму Гайсинської райдержадміністрації та працівники галузі культури району глибоко сумують з приводу смерті ФІЛОНОВА АНАТОЛІЯ НИКИФОРОВИЧА і висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійного.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий