Лялькова вистава для діток ДНЗ № 4 «Якось у чарівному лісі…»

IMG_3905

Відвідування театру – завжди свято. З ним пов’язані радість, веселощі, яскраві враження, нові почуття. А як цікаво бути не тільки глядачем, а й учасником спектаклю! Театр є однією з найбільш яскравих барвистих і доступних сприйняттю дитини сфер мистецтва.

Він розвиває уяву і фантазію, сприяє творчому розвитку дитини. Театральна діяльність допомагає дитині формувати комунікативні вміння, підвищує самооцінку, розвиває мову, емоційну сферу і просто вносить яскраву незабутню різноманітність у повсякденне життя, збагачує внутрішній світ.
Вже доброю традицією Гайсинської районної дитячої бібліотеки стало регулярне проведення різноманітних масових заходів для дітей. І одними з найулюбленіших, такими, що особливо тепло сприймаються дітьми, є лялькові вистави.
20 вересня працівники бібліотеки завітали до вихованців ДНЗ № 4 «Зірочка» м. Гайсин з  ляльковою  виставою під назвою «Якось у чарівному лісі…».
Юні глядачі із задоволенням спостерігали за пригодами  кумедного зайченяти, хитрої лисички та злої кози. Та зрештою казкове дійство завершилося перемогою добра над злом, тому глядачі нагородили  акторів щирими оплесками.
Ці заходи добре розвивають у дітей уяву, виховують уміння дружити, прищеплюють любов до книги та читання. І звичайно хотілося б, щоб маленьким глядачам ці вистави запам’ятовувалися, щоб після цих зустрічей вони брали книжки і читали.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий