“Шануймо хліб, шануймо працю!”

DSC_5063

З давніх – давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо свято працівників сільського господарства.

Родюча наша земля щедрими врожаями, але найголовніше багатство нашого краю його люди – працьовиті, щедрі, мудрі, веселі і натхненні. Ці таланти народної творчості розсипані серед працьовитих селян і робітників, самовідданих учителів та лікарів, самобутніх художників і музикантів, майстрів декоративно – прикладного мистецтва, які своїм творчим доробком славлять наш рідний край.

16 листопада в районному Будинку культури відбулась святкова концертна програма до дня працівників сільського господарства та на підтвердження звання «народний аматорський», колективів району.

У концертній програмі взяли участь 21 колектив, який носить звання «народний аматорський». Уся співуча родина хорових та фольклорних колективів Гайсинщини передавала свою любов до рідної землі у пісні.

Оцінювала колективи атестаційна комісія управління культури і мистецтв ОДА у складі:

-         завідуюча відділом народної творчості та аматорського мистецтва ОЦНТ Любов Гричанюк,

-          провідний методист з вокально-хорового мистецтва Ніна Джус,

-          провідний методист з музичного мистецтва Наталя Римаренко.

Свято вдалося на славу. Атестаційна комісія дала високу  оцінку  підготовці колективів та  підтвердила усім колективам звання «народний аматорський».

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий