День гідності і свободи.

DSC_5314

21 листопада в усіх куточках нашої багатостраждальної країни мільйони людей йдуть до пам’ятних місць, аби віддати шану героям Майдану, які мужньо винесли на своїх плечах всі тяготи збройних зіткнень, мороз і холод, вогонь та дим, гордо пронесли крізь випробування яскравий вогник боротьби за справедливість та європейське майбутнє України. Гайсинчани також в цей день зібралися біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні аби вшанувати їх пам’ять.

У нашому місті відбувся мітинг пам’яті та покладання квітів за участю керівництва району та міста, представників різних організацій та установ району, ветеранських організацій, учасників АТО, учнівської молоді та громадськості міста.

До усіх присутніх на мітингу звернулися  заступник голови районної державної адміністрації Сергій Несвятий, міський голова Анатолій Гук, вчитель історії СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин Геннадій Таченко, завідувач музеєм воїнів АТО Андрій Головань, заступник військового комісара Гайсинського районного військового комісаріату Василь Іващук.

Пам’ять про усіх загиблих героїв присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Небесній Сотні.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий