«Миколай до діток йде, і гостинці їм несе»

IMG_4902

Грудень –щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти  перше новорічне диво – День Святого Миколая Чудотворця. Історія цього свята має дуже давню, цікаву історію…

Таку цікаву та святкову історію, 18 грудня,  подарували дітям працівники Районної дитячої бібліотеки м. Гайсин,  під час проведення цікавого та казкового дитячого свята «Миколай до діток йде, і гостинці їм несе», присвяченого Дню Святого Миколая.

В бібліотеці зібралися  дітлахи 3 – В класу НВК: Гайсинська інтернат- СЗШ  І- ІІІ ст. – гімназія,  в передчутті казкового дійства.

Ведучі заходжу Луценко Світлана та Терпецька Наталія  ознайомила дітей з легендами та переказами про Святого Миколая, про історію його життя. В  затишній, святковій атмосфері з уст маленьких відвідувачів лунали пісні, вірші про Миколая.  Впродовж свята дітлахи відгадували загадки, відповідали на питання мультимедійної вікторини, грали в ігри. Та з найбільшим захопленням переглянули театралізоване дійство, де до діток на свято,  завітали  казкові героїв: Баба – Яга, Чортик та Марійка,  за участю вихованців клубу «Пролісок». Та на цьому сюрпризи для присутніх не закінчилися. З вітаннями та віншуваннями до  бібліотеки завітали вихованці дитячої музичної школи м. Гайсин, учасники зразкового дитячого фольклорного  колективу «Зозулята» – керівник Грабовська Олеся, з неймовірно душевними та по справжньому казковими піснями  та народними звичаями.

А ще діти з нетерпінням чекали на Святого Миколая, який постукав у двері дитячої книгозбірні з солодкими гостинцями. За свої старання, добру поведінку і віру в чудеса усі присутні були віддячені подарунками від Святого Угодника. Зі щирими усмішками на обличчях дітки обмінювались своїми враженнями про подарунки, які їм приніс Святий Миколай.

Колектив бібліотеки щиро вдячний районному відділу культури, дирекції ЦБС м. Гайсин за підтримку у проведені  свята.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий