Відкриття меморіальної дошки Скрипнику Анатолію Олександровичу

IMG_9960

Уже четвертий рік іде неоголошена війна на сході нашої країни, де гинуть найкращі сини України. Анатолій Скрипник  був одним із них. Сьогодні 18 жовтня у селах Огіївці та Кібличі були відкриті дві меморіальних дошки загиблому воїну, який поклав своє життя за мирне небо.

Анатолій Скрипник народився 5 грудня 1966 року в селі Огіївці Гайсинського району у багатодітній родині колгоспників. Закінчив кіблицьку школу. Строкову військову службу проходив у Чехословаччині. Був одружений. Сім’я проживала в м. Гайсин. Анатолій Скрипник був мобілізований в лютому 2015 року. Служив у 128 гірничо-піхотній бригаді з весни 2015 року. Побратими характеризували його, як відповідального, надійного і порядного воїна. Як командир відділення завжди сумлінно ставився до виконання поставлених завдань. Серце воїна зупинилося 10 березня 2016 року. Після виконання бойових завдань він помер уві сні на чужій далекій донецькій землі.

На мітингу пам’яті були присутні почесні гості: голова районної ради Боровий Григорій Іванович, голова спілки учасників бойових дій  АТО Данилюк Микола Миколайович, сільський голова Пересунько Ігор Володимирович, заступник військового комісара майор Іващук Василь Олексійович, директор школи Павленко Анатолій Леонтійович, дружина Скрипник Павліна Іванівна та сестра Скрипник Людмила Олександрівна.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий