«Різдво в Буші»

DSC_5861

Село Буша Ямпільського р-ну Вінницької області – одне з найзагадковіших та привабливіших місцин України. Тут поєдналась яскрава природа, цікаві пам’ятки старовини та місця, пов’язані з історичними подіями. Саме тут на Старий Новий рік, 13 січня на території державного історико-культурного заповідника «Буша» вперше відбувся мистецький проект «Різдво в Буші». На гостей чекала виставка народного мистецтва «З Різдвом Христовим», концерт за участі народних колективів Вінниччини, а також ярмарок виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва, які   проводили для гостей майстер-класи із гончарства, лозоплетіння, різьби по дереву, вишивки, бісероплетіння, витинанки.

В складі делегації від Гайсинського району взяли участь: голова Гайсинської райдержадміністрації Уткін В.А., голова Гайсинської районної ради Боровий Г.І., начальник відділу культури і туризму, заслужений працівник культури України Ричков М.Л. та творчий колектив районного Будинку культури, який подарував глядачам своє мистецтво.

Кожен район Вінниччини представив свої світлиці з вертепами, виробами народних умільців та традиційними різдвяними стравами. Частування супроводжувалося концертом та народними забавами. В  дійстві взяли участь 27 колективів з різних куточків області, фестиваль зібрав понад тисячу учасників.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий