«Великодня писанка – 2018»

DSC_0239

Великдень — найбільше християнське свято. Цей день вважається днем Воскресіння Ісуса Христа і має ще одну назву — Пасха. Кожний хто не полінувався, встав у Великодню ніч, той  долучився до священної служби, забувши про свої повсякденні клопоти, ворожнечу та непорозуміння і зустрів величне народне свято – Воскресіння Господнє, віддаючи данину поваги народним звичаям, що з діда-прадіда в цей день святкували у нас на Україні.

10 квітня в фойє районного Будинку культури було проведено виставку-конкурс «Великодня писанка – 2018». Готуючись до цієї зустрічі, присутні побачили, що той хто представив на конкурс пасхальний кошик, вклав у нього частинку свого серця. До традиційного великоднього дійства долучилися усі територіальні громади району, а представляли світлиці керівники і співочі колективи сільських закладів культури. Свою творчість на святі представили  писанкарі, вишивальниці, гончарі, витинкарі, кондитери.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Ричков.

За участь у виставці   територіальні громади району отримали подяки відділу культури і туризму райдержадміністрації, а найкращі з них, а також окремі майстри народної творчості за рішенням журі були відзначені дипломами, зокрема:

В номінації «Краща писанкарка»:

  1. Вородняк  Олена  с. Степашки
  2. Якубчик Оксана с. Кисляк

В номінації «Краща майстриня Великодньої випічки»

  1. Олена Каращенко с. Бубнівка
  2. Олена Бадяка с. Митків

В номінації «Краща великодня експозиція»:

  1. Жерденівська сільська територіальна громада
  2. Ярмолинецька сільська територіальна громада

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий