«Василь Стус – людина, поет, легенда»

1

4 вересня відбувся мітинг-пам’яті, присвячений 33-річниці від дня смерті нашого земляка, поета, Героя України Василя Семеновича Стуса.

Василь Стус – поет рідкісного таланту, який обрав долю борця. Значення Василя Стуса більше, ніж талановитий поет, публіцист, перекладач й літературознавець. Він був і залишається “голосом сумління у світі розхитаних і розмитих понять честі, правди, порядності”. Поет від Бога, котрий ввібрав у себе всі чари подільської природи і гіркоту нашої історії, перекладач і літературознавець, що вільно почувався в океані світового письменства, людина, яка не могла поступитися сумлінням і честю заради шматка хліба і тихого родинного затишку. Він був борцем і патріотом.


Вшанувати пам’ять поета  на Рахнівську землю завітали  начальник відділу культури і туризму Микола Ричков, голова Чечелівської сільської територіальної громади Анатолій Штельмах, Підлипняк Павло Феодосійович – поет-прозаїк, член Міжрегіональної Спілки України.

На початку мітингу-пам’яті відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника видатного земляка. В ході заходу, виступи гостей переплітались із виконанням музичних та поетичних творів Василя Стуса.

Василь Стус навічно у серцях українців, як справжній син українського народу. Пам’ять про поета пробуджує у нас волю і справедливість, а його криниця творчості відкриває свої глибини добрим людям.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий