«Посвячення в першокласники»

IMG_20181011_181446

11 жовтня 2018 року в залі Гайсинської музичної школи відбулося свято «ПОСВЯЧЕННЯ В ПЕРШОКЛАСНИКИ». В 2018-2019 навчальному році в творчу сім’ю музикантів та художників школа прийняла 65 учнів. Хтось із них переступив поріг закладу, ще нічого не знаючи про мистецтво, а дехто вже навчися грати, співати, записувати ноти, відвідуючи підготовчий клас.

В залі зібралися батьки, викладачі, учні та, звичайно, першокласники. Зі словами привітання до всіх присутніх звернувся директор школи Микола Данилович Бондар, побажав дітям та батькам міцного здоров’я, творчих успіхів та гарних результатів. Ведучою свята була Боровикова Світлана Василівна. Концерт був побудований на загадках-знайомствах першокласників та глядачів з музичними інструментами та їх представлення, зокрема, фортепіано, скрипка, баян, бандура, гітара, домра, синтезатор, сопілка, флейта, труба, кларнет, саксофон. Окрім солістів в концерті прийняли участь хор молодших класів, вокальний ансамбль, фортепіанний ансамбль, ансамбль флейтистів та духовий оркестр.

На святі панувала піднесена атмосфера, глядачі тепло приймали виступаючих та нагороджували їх оплесками.

На завершення свята першокласники проголосили клятву першокласника та отримали в подарунок шкільне приладдя, необхідне для навчання.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий