«Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!»

IMG_6609

Щороку, у ніч з 18 на 19 грудня малеча прислухається, щоб почути срібні дзвіночки на санчатах, якими їде до них Святий Миколай, з нетерпінням чекає зустрічі з казкою, а вранці під подушкою шукає подарунки. Традиція ця дуже давня… Тому гайсинська районна дитяча бібліотека потурбувалася про, те щоб це свято для  дітей пройшло радісно і незабутньо.

Працівники бібліотеки   17 грудня,  запросили  своїх маленьких читачів, учнів 3 –А класу школи ліцею № 7 м. Гайсин завітати на театралізоване дитяче свято «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить!». Діти почули розповідь про Миколая Чудотворця, найвизначнішого Святого християнської церкви, який є символом Добра і Милосердя.  Ознайомились з легендами, казками, оповіданнями про діяння Святого Миколая та розповіли, як вони чекали свята і як готувались до нього. Для всіх присутніх були організовані розваги, ігри. Діти, співали пісні про Святого Миколая та про зиму, читали  вірші,  відгадували  загадки, переглянули відео-презентацію  «Що ми знаємо про святого Миколая-Чудотворця?». Всім присутнім сподобалась сценка, в якій два ангели сповіщають про добрі вчинки, а Баба – Яга та Солоха  намагаються очорнити малечу, не допустити Святого Миколая до дітвори. Але добро завжди перемагає і Миколай – чудотворець приходить до дітей із своїми побажаннями і подарунками.

Довгоочікуваний гість –  Миколай Чудотворець допоміг малечі поринути в чарівний світ легенд, розповів про країну добра та гарних вчинків. Приємна і тепла зустріч наповнила серце кожної дитини вірою і радістю, надихнула на добрі справи, налаштувала на святковий настрій. Ну і, звичайно, яке ж свято без подарунків? Усім слухняним діточкам Миколай подарував смаколики.

Увагу малечі привернула яскраво оформлена книжкова виставка «Диво приходить грудневої ночі», яку було розгорнуто до свята.


Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий