Цікаві канікули із бібліотекою!

IMG_6682

Новий рік – найчарівніше і найбільш очікуване свято, і звичайно, кожен мріє на святі опинитися у казці. Під час зимових шкільних канікул  працівники районної дитячої бібліотеки намагалися створити для своїх відвідувачів приємні, казкові миті. У приміщені книгозбірні панувала радість і веселий сміх, тому що тут розпочалася черга казкових пізнавально-розважальних заходів. Бібліотекарі разом зі своїми читачами поринули в атмосферу новорічних забав, де на них чекали зимові сюрпризи і пригоди.

На книжкових виставках та виставках-інсталяціях, які працювали у бібліотеці, – «Добрі свята приходять у дім», «Через гори, через ліс Дід Мороз гостинці ніс»,  «У замку Снігової Королеви», «Символіка Святвечора», «Новорічні свята і забави», відвідувачі знаходили цікаві книги про звичаї та традиції українського народу під час зимових свят: «Звичаї нашого народу» Олекси Воропая, «Новорічні свята українців» О. Курочкіна, «Наш рік» С.Новака, «Український рік» В. Скуратівського. Виставки мали казковий вигляд, тому що були оформлені новорічною мішурою, іграшками, люстерками і картинами.

Молодший відділ нашої бібліотеки  запросив своїх користувачів – читачів  на святкову новорічну лялькову виставу «Пригоди Морозенка». В затишній та святковій  бібліотечній залі дітвора отримала задоволення від чудової, фантастичної вистави.

«До нас прийшла гарнесенька, зимонька білесенька» – таку назву мала ігрова карусель,  у якій взяли участь найактивніші користувачі бібліотеки. У дитячій книгозбірні просто вирувало життя, веселі забави приваблювали малечу. Для всіх бажаючих знаходилось місце, де можна було займатись улюбленою справою: погортати дитячі журнали, обміняти книгу, погратись в ігри на комп’ютері та планшеті.

А які ж канікули без новорічного кінозалу «Яскравий хоровод мультфільмів». Перегляди улюблених мультиків додали веселого новорічного настрою присутнім.
Канікули у бібліотеці – це завжди весело, цікаво, креативно.
Ці новорічні розваги принесли в бібліотеку атмосферу найтеплішого свята. Та хоч на вулиці і холодно, у нашій залі чудова ялинка, дитячий сміх і живе людське тепло та спілкування.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий