Україна Соборна – моя гордість і доля!

DSC_6702

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

З нагоди  Дня Соборності України у районному  Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт. Гімн України, хвилина мовчання в пам’ять про тих, хто віддав свої життя, виборюючи свободу і незалежність, будував Соборну Україну, покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, Обеліска Слави, Алеї Слави та Пам’ятного знака героям Небесної Сотні – все це наповнювало серця гайсинчан гордістю за свій мужній і непоборний народ, високим патріотизмом та почуттям гідності, усвідомленням того, що ми – єдиний народ.

З вітальним словом до присутніх  у залі звернувся голова районної ради Григорій Іванович Боровий і від імені голови районної державної адміністрації Владислава Анатолійовича Уткіна та від себе особисто привітав громаду зі святом.

Учасники художньої самодіяльності РБК  порадували глядачів високою майстерністю виконання народних пісень, чудовими костюмами та подарували незабутні враження. Пісня неслась над просторами Гайсина, щоб від маленького провінційного містечка пролетіти над усією Батьківщиною, несучи єдність і мир Україні. Любімо її, шануймо, бережімо її єдність і цілісність, її  нев’янучу красу. Нехай світлим буде її майбуття під мирним небом щасливого  життя…

Радісні відчуття гордості за свій народ переповнювали серця гостей свята, бо ж «єдність і свобода» роблять нас гідними  продовжувачами справи наших батьків. Тож бережімо  цю свободу, цей скарб! Слава Україні!

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий