50 років військової частини А 0707

3
1 лютого 2019 року, військовослужбовці військової частини А0707 відзначили 50-ту річницю від дня її створення. Частина, яка відома гайсинчанам як частина зв’язківців, дислокується у нашому місті з початку свого створення. Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку і відповідальність, опановують нову техніку, навчаються секретам професії зв’язківця, прикладають всіх зусиль для зміцнення обороноздатності нашої держави та свято вірять в нашу перемогу.
Свою відданість військовому обов’язку військовослужбовці в/ч А0707 неодноразово демонстрували і під час навчань, і під час виконання бойових завдань у зоні проведення військових дій на Сході України.
Протягом дня на центральній площі міста діяла виставка військової техніки. Воїни демонстрували станції зв’язку, обладнані під спальні приміщення і робочі кабінети кунги тощо. Бажаючі мали можливість ознайомитися з бойовими машинами зсередини.
Святкування ювілейної події відбулося у районному будинку культури. Хвилиною мовчання усі присутні пом’янули загиблих героїв, які загинули під час воєнних дій на Сході України. Привітати зв’язківців із річницею створення завітав голова районної ради Григорій Боровий. Григорій Іванович подякував воїнам за мужність і важку щоденну працю у справі захисту рідної Вітчизни та вручив командиру частини полковнику Анатолію Гордієнку почесну грамоту районної ради та райдержадміністрації, а воїнам частини – телевізор. Щиро привітав військовослужбовців в/ч А0707 з 50-ою річницею з дня створення та вручив бійцям ключі від автобусу «Ікарус» народний депутат України Микола Кучер. Вітання на адресу військовослужбовців також лунали від керівників підприємств та установ Гайсинщини, військових побратимів з інших частин, командування ЗСУ. Багатьом воїнам цього дня були вручені нагороди.
Святкового настрою надав всім присутнім на урочистостях чудовий концерт, підготовлений працівниками культури та аматорами Гайсинщини.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий