“Будь гідним сином, України”

DSC_9945
1 жовтня в районному Будинку культури відбулися урочисті проводи юнаків до Збройних Сил України.
«Проводи в армію – завжди хвилююча і водночас урочиста подія, яка викликає почуття гордості і радості за майбутніх воїнів, яким довіряється берегти мир і спокій рідної землі»
 З напутнім словом, з самими найкращими батьківськими побажаннями до призовників звернувся заступник голови Гайсинської РДА Несвятий Сергій Миколайович. До майбутніх воїнів, як до своїх учнів і молодших друзів звернулася вчителька української мови та літератури школи № 4 Немировська Наталія Вікторівна. Також настанову майбутні захисники отримали від голови Гайсинскої спілки учасників бойових дій АТО Данилюка М.М.
Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце де вона народилась, де промайнуло її дитинство. Рідна домівка, вона зігріта сестринською любов’ю, зі святим хлібом від імені всіх батьків призовників звернулася сестра призовника Олексія Кормового, Оксана Борщ.
Для всіх присутніх в залі, учасники художньої самодіяльності дарували своє мистецтво. Під звуки маршу військовий комісар Гайсинського району Захарчук О.Є. запросив призовників піднятися на сцену. Дівчата перев’язали юнаків голубими стрічками та вручили пам’ятні подарунки. Присутніх в залі, частували святим короваєм.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий