А вже осінь прийшла у мій сад…

pohilogo-viku-1024x768

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

День літньої людини – це добре і світле свято, коли вшановують представників старшого покоління, воно ще раз привертає увагу до численних проблем літніх людей, що існують у сучасному суспільстві. Сьогодні увага влади зосереджена на індивідуальних та соціальних потребах літніх людей, на належній оцінці їхнього внеску в розвиток суспільства. Це свято стало прекрасним приводом ще раз висловити глибоку вдячність і пошану старшому поколінню, нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Життя і проблеми цих людей постійно перебувають в центрі уваги районної державної адміністрації та районної ради, в діяльності яких соціальний захист пільгових і вразливих категорій громадян є одним із пріоритетних напрямків.

В районі проводиться значна організаторська, практична і консультативно-роз’яснювальна робота щодо соціального захисту та пенсійного забезпечення осіб старшого покоління. Постійно здійснюються заходи щодо їх медичного та соціально-побутового обслуговування, щодо пенсійного забезпечення, щодо надання встановлених чинним законодавством пільг, цільових і адресних грошових допомог та житлових субсидій, щодо своєчасного виконання замовлень стосовно забезпечення їх згідно з медичними висновками протезно-ортопедичними виробами, засобами реабілітації та санаторно-курортними путівками, щодо виявлення та влаштування до будинків-інтернатів тих, хто потребує стороннього догляду, а також, щодо надання їм інших соціальних послуг.

Сьогодні в районному Будинку культури були проведені урочисті заходи та вітальна програма з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Із словами глибокої вдячності людям похилого віку за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за високу громадянську свідомість, за гідний приклад для наслідування виступив заступник голови районної державної адміністрації Сергій Несвятий.

Від щирого серця побажав ветеранам міцного здоров’я, сімейного щастя, злагоди та добробуту! Щоб вогник родинного тепла – завжди зігрівав Ваші серця!

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий