Тематична зустріч з ветеранами Афганської війни.

Нагородження керівництвом району воїнів

              Вже минуло 32 років відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі, викликаючи біль в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків. З метою гідного вшанування воїнів афганців в Центрі культури, дозвілля і молоді пройшла тематична зустріч із ветеранами Афганської війни, яка приурочена до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

На зустріч завітали голова районної адміністрації Людмила Головашич, заступник голови районної адміністрації Сергій Несвятий, голова районної ради Сергій Савчук, заступник міського голови Ігор Пашистий, представники Спілки ветеранів Афганістану на чолі з головою спілки Миколою Керанчуком, волонтер Збройних Сил України, ветеран Афганістану Мельничук Петро Васильович, голова спілки матерів «Мальва», волонтер учасників бойових дій на Сході України Людмила Менюк, матері та родичі, загиблих воїнів.

До присутніх звернулися голова районної адміністрації Людмила Головашич і голова районної ради Сергій Савчук, які нагородили учасників бойових дій почесними грамотами обласної та районної державної адміністрації та районної ради за мужність, вірність військовому обов’язку та з нагоди 32 - річниці виведення військ з Афганістану.

 В своєму зверненні Людмила Головашич зазначила «Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих, перед членами сімей загиблих. Висловлюємо глибоку повагу батькам, які виховали мужніх синів. А всім хто пройшов через горнила жорстоких воєн, бажаємо міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя. Нехай завжди над всіма нами буде мирне небо».

Розпочався святковий концерт піснею «Соколята у виконанні

жіночого вокального тріо Центру культури, дозвілля і молоді.

Воїнів-афганців вітали музичною композицією інструментального ансамблю

вчителів дитячої музичної школи.

Подарувала гарну українську пісню Катерина Шуляк

у супроводі танцювального колективу «Пірует» (керівник Вікторія Телятнікова).

Для усіх матерів, дружин, сестер і подруг,

які оберігали та мужньо очікували своїх воїнів пролунала пісня «Мати жде»

у виконанні Наталії Островської.

Військову пісню про Афганістан подарували усім присутнім

учасники чоловічого вокального тріо Центру культури, дозвілля і молоді (керівник А. Погрібняк).

Воїнів-інтернаціоналістів вітали леді тріо

дитячої музичної школи піснею «Не забудь».

Вальс у виконанні танцювального дуету – Вікторії Телятнікової та Павла Голомовзого

подарував хвилини радості і надії, наближення весни у серцях глядачів.

Наступною музичною композицією порадувала присутніх Аліна Яхно.

Танцювальний колектив естрадно-спортивного танцю “Посмішка”( кер. А.Поздоровкіна)

виконав для глядачів  хореографічну композицію “Сосна”

Музичні композиції подарували глядачам учасники народного аматорського духового оркестру Центру культури, дозвілля і молоді  під керівництвом Миколи Бондаря.

Фінальною піснею зустрічі була пісня «Вишні» у виконанні Ігоря Дорца.

По завершенні зустрічі виступив волонтер Збройних Сил України, ветеран Афганістану Мельничук Петро Васильович, який подякував Спілці ветеранів Афганістану на чолі з головою спілки Миколою Керанчуком за надання благодійної допомоги та подарував три прапори із різних бригад для їхньої спілки.

Микола Керанчук в свою чергу подякував працівникам районного будинку культури на чолі із начальником відділу культури, молоді та спорту Миколою Ричковим за чудову, змістовну зустріч.

Упродовж сценарію зустрічі на екрані проектувались кадри виводу військ із Афганістану та кадри, які відповідали тематиці пісень. У фойє Центру культури, дозвілля і молоді запрошені гості мали можливість переглянути портрети загиблих гайсинчан в Афганській війні та виставку робіт художника-аматора Кухтенка Василя Антоновича «Афганістан очима художника».

Не забути вам,  ветеранам, ні гірські шляхи Кандагару,

ні голубі хмари на Джалалабадом,

ні останні проводи друзів до аеропорту Кабула.

Тій війні немає забуття, із пам`яті її не можна стерти!

               

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий