Мітинг-пам`яті ветеранам Афганської війни «Наша пам’ять довічно жива»

Покладання квітів до галереї

    15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме в цей день 32 років тому розпочався вивід радянських військ з Афганістану, де військові виконували свій інтернаціональний обов’язок. Десять довгих років тривали бойові дії у Республіці Афганістан, Через її горнило пройшли 160 тисяч наших співвітчизників, 12 тисяч із них отримали поранення, контузії, були скалічені, а понад три тисячі – не повернулися до своїх домівок.

   

  Розпочалися заходи, приурочені Дню вшанування учасників бойових дій

на території інших держав з покладання квітів

біля портретної галереї воїнам Афганістану.

Потім всі урочистою ходою рушили до пам`ятника воїнам-інтернаціоналістам.

                   А біля пам’ятника  відбувся мітинг – пам’яті «Наша пам’ять довічно жива». У заході взяли участь ветерани афганської війни та учасники бойових дій на території інших держав, матері загиблих воїнів-афганців, керівництво району і міста, представники суспільних організацій та громадськості міста.

         З нагоди пам’ятної дати, аби віддати шану солдатам, та схилити голову у пам’ять про тих, кому не судилося повернутися на рідну землю були покладені квіти до підніжжя пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам, які полягли в Афганістані.

         Слова пошани ветеранам Афгану, матерям і дружинам висловили голова Гайсинської районної адміністрації Головашич Людмила Володимирівна, голова спілки матерів «Мальва», волонтер, учасник бойових дій на Сході України Менюк Людмила Анатоліївна.

     Також перед присутніми виступив ветеран Афганської війни, підполковник Березніцький Володимир Васильович розповівши коротко про пекучі і незабутні, обпалені роки воїнів-афганців, які пізнали у свої 18 років.

          Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто не повернувся з Афганістану.

Не маємо права забути загиблих і шануймо всіх,

чию долю обпалило полум’я Афгану.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий