Захисників Дебальцевого вшанували на Гайсинщині.

Нагородження Людмилою Головашич Данилюка Миколи

 18 лютого – дата пам’яті і одночасно дата гордості за наших воїнів, адже учасниками операції під Дебальцевим були 13 тисяч українських військовослужбовців

        Дебальцеве – одне з великих залізничних вузлів Донеччини, ввійшло в історію війни на Сході України, як найгарячіший плацдарм оборони, в якому склалася найбільш складна обстановка. Черговий виток загострення стався у січні-лютому 2015 року.

      Сьогодні, 18 лютого у залі районної державної адміністрації відбулися заходи з вшанування учасників боїв за Дебальцево. На зустріч були запрошені учасники бойових дій на Дебальцевському плацдармі, які із честю виконали свій військовий та синівський обов’язок.

          Вшанували пам’ять загиблих бійців – захисників Дебальцевого та всіх, загиблих воїнів на Сході України хвилиною мовчання.

       Перед присутніми воїнами виступила голова Гайсинської державної адміністрації Людмила Головашич, яка нагородила захисників Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради за самовіддане виконання військової служби, вірність присязі, мужність та героїзм, виявлені при обороні Дебальцевського плацдарму.

       Завітали на зустріч і працівники Центру культури, дозвілля і молоді на чолі із начальником відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради Миколою Ричковим.

           Наталія Островська і Катерина Шуляк подарували для усіх присутніх музичні композиції.

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий