Вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні.

Ведуча мітингу до Дня пам. Небесній Сотні Чучко О.В.

           Минає сім років з часу трагічних подій, внаслідок яких  загинуло та померло від тяжких ран більше ста учасників Революції гідності – Героїв Небесної Сотні. Ті доленосні події назавжди  закарбувалися у наших серцях  нестерпним болем.

               19 лютого біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм за участю керівництва району і міста – голови районної державної адміністрації Головачиш Людмили, заступника голови районної державної адміністрації Несвятого Сергія, заступниці голови районної ради Матвієнко Оксани, заступника міського голови Стецька Василя, громадськості міста та засобів масової інформації, щоб вшанувати пам’ять героїв, що віддали життя за європейське майбутнє України.

                У знак поваги до Героїв Небесної Сотні, до всіх борців за вільну, демократичну Україну присутні поклали квіти та вінки до підніжжя пам’ятного знаку та схилили голови в скорботі й пошані, хвилиною мовчання пом’янули пам’ять загиблих учасників революції Гідності та всіх тих, хто віддав своє життя захищаючи рідну державу.

          До присутніх на заході звернулися  голова районної державної адміністрації Людмила Головашич та заступник голови районної ради Оксана Матвієнко. 

             А також про пам`ятні сторінки лютневих подій 2014 року “перегорнули” у своїх виступах заступник голови Гайсинської Спілки АТО Олександр Гончарук та старшокласник міського ліцею №7  Гліб Вербовенко.

              В своїх виступах вони наголосили, що кожен свідомий громадянин України має пам’ятати шляхетний вчинок Небесної Сотні, адже вони віддали своє життя за всіх нас, за світле майбутнє нашої країни.

Патріотичний настрій заходу був підтриманий виступами працівників Центру культури, дозвілля і молоді.

Пролунала відома пісня «Пливе кача» у виконанні чоловічого вокального тріо та Наталії Погрібняк.

На мітингу лунала журлива пісня «Небесна Сотня» у виконанні Дорца Ігоря.

Не залишила нікого байдужими літературна композиція

у виконанні працівників Центру культури, дозвілля і молоді.


Фінальна пісня у виконані тріо Центру КДіМ обізвалась

у серцях присутніх душевним щемом болю та вдячності

Героям Небесної Сотні.

           Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні в центральній районній бібліотеці оформлено книжкову виставку «Першими гаснуть зорі, що палають сильніше за всіх».         

 Також підготовлено віртуальну виставку «Небесна сотня в вирій полетіла», яка містить документальні та художні книги сучасних українських авторів про події на Майдані, про Героїв Небесної Сотні.

             Заходи з вшанували пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулися і в сільських закладах культури територіальної громади.  

Хай пам’ять про всіх невинно убитих, які згасли, як зорі,

згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю,

мудрість і наснагу для зміцнення власної держави

на власній землі. 

Герої не вмирають!

Вони назавжди залишаються в наших серцях.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий