Конкурс читців поезії Тараса Григоровича Шевченка

Шевченко картинки

 

Тарас Шевченко, вічний Кобзар, що торкається струн душі кожного українця.

            Його вірші знайомі нам із дитинства, його творчість досі викликає щире захоплення і знаходить безліч шанувальників. Свої переживання митець умів переносити на полотно, але саме малювання словом возвеличило його як генія українського народу.

            З метою пропаганди творчості Тараса Григоровича Шевченка, популяризації жанру художнього читання та з нагоди відзначення 207 річниці від дня народження Великого Кобзаря працівниками Центру дозвілля, молоді та спорту було організовано щорічний  конкурс читців «Кобзар і Україна». В цьому році конкурс відбувався онлайн у зв`язку з карантинними обмеженнями.

         В конкурсі активну участь взяли працівники сільських закладів культури, заклади освіти міста. Конкуррсні програми ви зможете переглянути в соціальних мережах, зокрема на сторінці Відділу культури, молоді та спорту Гайсинської міської ради у фейсбуці.

         25 лютого були підведені підсумки конкурсу, обрано 4-ох переможців. Це П’ятківський Антон Антонович (с. Мар’янівка), Васильченко Катерина (с. Огіївка), Барахович Андрій (м. Гайсин – учень 4 школи), Вербовенко Гліб ( м. Гайсин – учень ліцею №7). Їхні поетичні виступи надіслало на обласний конкурс «Кобзар і Україна».

 

Отож, читайте і перечитуйте Шевченкове слово,

 вивчайте його творчість, станьте

гідними його заповідей і мрій!

Щиро дякуємо учасникам за участь,

а гостям – за увагу! Миру Вам та щастя!

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий