Стартували змагання «Колоса».

Волейболістки Гайсинської ДЮСШ

Вінницьке територіальне відділення фізкультурно-спортивного товариства «Колос», першими зі спортивних організацій, розпочало проведення обласних змагань. Старт дали  волейболісти. Вони змагаються в рамках Аматорської волейбольної ліги ВФСТ «Колос» серед чоловічих та жіночих команд.

             І якщо чоловіча збірна  «Колоса» Гайсинської територіальної громади стартувала в цих змаганнях не дуже вдало, поступившись в турі, який проходив 10 квітня в Липовці хазяям та волейболістам Іллінців, то наші жінки розпочали участь в змаганнях набагато краще.

       17 квітня в Гайсині в спортивній залі ДЮСШ, з дотриманням всіх необхідних карантинних норм, наша команда приймала волейболісток Теплицької територіальної громади. Наші дівчата показали дуже впевнену та якісну гру, здобувши перемогу з рахунком 3:0.

       До складу команди входили волейболістки з Гайсина та Чечелівки: Пустовіт Христина, Куліш Надія, Кривицька Катерина, Чорномаз Вікторія, Мазна Ольга, Решетнікова Ольга, Каретіна Ганна, Швець Інна, Смілянець Інна, Семенівська Ірина, Серьогіна Світлана, Думанська Ольга. Тренер команди – Бойко Микола Петрович.

      Гайсинські волейболістки зробили впевнений крок до виходу в фінал турніру, адже тепер на майданчику тепличанок 8 травня їм можна навіть програвати, але з меншим рахунком.

           Продовжать боротьбу і чоловіки, в яких попереду ще два тури: в Іллінцях і Гайсині. Так що і в них  шанси на вихід у фінал зберігаються.

             Але головне, що в ці непевні «ковідні» часи життя, в тому числі спортивне, продовжується.

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий