Музичні перемоги юних талантів

4
Весна ще так скромно і несміливо ступає по землі, але дзвінкоголосими піснями птахів уже сповіщає про свій прихід. Як добре, що людина може не тільки споглядати таку красу, а й уміє побачити та відтворити її у барвах, мріях, у співі.Злітають пісні у світ і мандрують повсюди… Піднімаються з родючої землі музичними первоцвітами. Саме у такі тихі, погожі весняні дні учні Гайсинської музичної школи збирають оберемки привітань за нові перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

24-26 квітня 2021 року в м.Харків відбувся І Міжнародний фестиваль-конкурс “Сім нот” (дистанційно) за підтримки Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, Асоціації музичних конкурсів України – Громадська організація Промінці.
Учениця Гайсинської музичної школи Гораль Діана стала лауреатом 2 ступеня (викладач Богдан А.В., концертмейстер Голянтус М.І.).

 

8-9 травня 2021 року на базі “Львівського державного Палацу естетичного виховання учнівської молоді” відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс “Юні таланти України 2021″.
Організатори фестивалю-конкурсу: ГО “ЄВРОПЕЙСЬКА ФЕСТИВАЛЬНО-КОНЦЕРТНА МОЛОДІЖНА ЛІГА”, Продюсерський Центр Ігора Нетлюха “DS SOND” та телекомпанія “Моноліт TV” при підтримці Міністерства освіти та науки України, Департаменту культури.
Вітаємо наших переможців фестивалю-конкурсу!
Лауреати 1 премії – Фортепіанний квартет у складі Шуляр Анастасії, Козар Анастасії, Колосовської Дар’ї, Бушуєвої Аліси (викладачі Маруненко І.М., Штейман Б.С., Шеремета Г.О.).
Лауреати 2 премії – Фортепіанний дует у складі Шуляр Анастасії, Козар Анастасії (викладачі Маруненко І.М., Штейман Б.С.).
Переможці були нагороджені іменними кубками фестивалю, Дипломами, відпочинковими Сертифікатами знижкою 1300 € для поїздки в Болгарію, місто Кітен та Сертифікатом на участь у Міжнародних фестивалях-конкурсах знижкою 25%.
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий