День Європи на Гайсинщині

Ансамбль "Дитинство" на святкуванні Дня Європи
День Європи – день миру та єдності у Європі.
Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи.
                   В Україні урочисті заходи проводять щорічно у третю суботу травня згідно з Указом Президента від 19 квітня 2003 року. Цього року День Європи в Україні припадає на 15 травня.
               День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх учасників.
                    У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
              Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.                 
               14 травня відбувся святковий концерт в парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького. У заході взяла участь голова Гайсинської районної державної адміністрації Людмила Головашич.
        Людмила Володимирівна привітала усіх присутніх зі святом та зазначила: «День Європи вже став традиційним святом для нашої країни, країни, яка зробила свій європейський вибір. Цей день є символом мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Тож давайте всі разом, своєю працею, своїми знаннями будемо змінювати Україну і нашу Гайсинщину на краще. Вітаю всіх Вас з цим святом! Бажаю миру, добра, рішучості, щасливої долі у європейській країні!
            Так співпало, що сьогодні ми ще й святкуємо день сім’ї. Прийміть щирі та сердечні вітання з Міжнародним днем сім’ї! Тож зичу кожній родині нашого району міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного сім’я залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!»
                  Усіх присутніх на заході зі сцени вітали творчі колективи районного будинку культури.
       Відбулися заходи до Дня Європи і в сільських закладах культури Гайсинської територіальної громади.

Виховний захід, приурочений  до Дня Європи “В Європу – з Україною в серці”

пройшов в Адамівському СК і Гунчанському СК

Виховна година “Крок за кроком до Європи” в Губницькому СБК
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.


Оставить комментарий